Jednoducho a rýchlo

Vyznať sa a nájsť autodiely presne na vaše auto je ako hľadať ihlu v kope sena. Niekedy existuje len jeden druh súčiastky, ktorý pasuje na vaše vozidlo. 

Pokiaľ ale poznáte VIN číslo vášho vozidla, dokážete si celý proces uľahčiť. Ak sa vám do toho nechce alebo na to nemáte čas, urobíme to za vás. Stačí, ak nám zanecháte váš mail, VIN číslo a diely, ktoré potrebujete. 

Čo ďalej? 

Následne vám pošleme ponuky na vami zadané autodiely. Už si ich len objednať cez náš e-shop a máte ich doma. Nie nadarmo sme 3. rok po sebe ocenený ako ShopRoku v kategórii Cena kvality: Autodiely.

PDM Autosúčiastky 

Patríme medzi top predajcov náhradných dielov na Slovensku. Ponúkame kompletný sortiment autodielov – filtre, brzdové kotúče a doštičky, spojky, tlmiče, výfuky, oleje, autožiarovky a dalšie. Zákazníci si u nás cenia predovšetkým široký výber kvalitných náhradných dielov za rozumné ceny a rýchle doručenie. Každý si u nás vyberie. Myslíme na všetkých. Vyberiete si od lacnejších až po renomovaných výrobcov. V rámci celého Slovenska zasielame diely prostredníctvom partnerskej kuriérskej služby. Dopravu pri objednávke za viac ako 70 € zaplatíme my. Ak potrebujete diel ešte skôr, využite odber u nás v predajni v Žiline.